Wyszukiwarka
Almagro 100x100x13,5 cm Kwadratowy brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 100x100 cm |
| Wysokość: | 13,5 cm |
-48%
Coria 100x100x5 cm brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 100x100 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
-63%
Almagro 100x100x13,5 cm Półokrągły brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 100x100 cm |
| Wysokość: | 13,5 cm |
-49%
Dotty 100 x 100 x 5 cm kwadratowy brodzik prysznicowy akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 100x100 cm |
| Antypoślizgowa: | nie |
| Wysokość: | 5 cm |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-53%
Motril Black kabina prysznicowa 100x100, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80, 90, 100 cm |
-43%
Murcia Black półokrągła kabina prysznicowa 100x100, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-45%
Rubio kabina prysznicowa 100x100, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-31%
Milano Duo kabina prysznicowa 100x100, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
-58%
Rubio Black kabina prysznicowa 80x80,90x90,100x100 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-36%
Belver Duo kabina prysznicowa 90x90,100x100 195cm, 6mm, model dwudrzwiowy
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100cm |
-43%
Elba kabina prysznicowa 90x90,100x100 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90cm |
-33%
Belver Duo kabina prysznicowa 100x100, 195cm, 6mm, model dwudrzwiowy
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
-45%