Wyszukiwarka
OVAL wanna wolnostojąca, biała, 180x80x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 155x80 cm, 170x80 cm, 180x80 cm |
-33%
Peru wanna prostokątna 180x80 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Grubość akrylu: | 4 mm |
| Kolor: | Królewna Śnieżka |
| Wzmocnienie twardego drewna: | jest |
| Rozmiary: | 170x70, 180x80 cm |
-36%
Paris wanna prostokątna 180x80 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Grubość akrylu: | 4 mm |
| Kolor: | Królewna Śnieżka |
| Wzmocnienie twardego drewna: | jest |
-40%
Stelaż do wanny prostokątnej 180x70 cm
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiary: | 150x70, 160x70, 170x70, 180x80 cm |
-48%