Wyszukiwarka
Madeira drzwi prysznicowe otwierane, bez nano, 70x190cm, 5mm
| Grubość szkła: | 5mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70,80,90,100cm |
-27%
Madeira 84 drzwi prysznicowe otwierane, bez nano, 190cm, 5mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80,90,100cm |
-34%