Wyszukiwarka
Cagliari Black 80x100x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x100 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
-45%
Dotty 80 x 100 x 5 cm kwadratowy brodzik prysznicowy akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x100 cm |
| Antypoślizgowa: | nie |
| Wysokość: | 5 cm |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-27%
Coria 80x100x5 cm Kwadratowy brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x100 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120, 100x100 cm |
-49%
Pilas kabina prysznicowa 80x100 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,80x100,80x120cm |
-37%
Almagro 80x100x13,5 cm Kwadratowy lub prostokątny brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x100 cm |
| Wysokość: | 13,5 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120, 100x100 cm |
-53%