Wyszukiwarka
Almagro 80x120x13,5 cm Kwadratowy lub prostokątny brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x120 cm |
| Wysokość: | 13,5 cm |
-53%
Coria 80x120x5 cm Kwadratowy brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x120 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
-44%
Cagliari Black 80x120x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x120 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
-47%
Pilas kabina prysznicowa 80x120 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x120,90x120cm |
-46%
Belver Duo kabina prysznicowa 80x120 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x120,90x120cm |
-43%
Milano Duo kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x120,90x120cm |
-47%
Milano Duo Black kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
-30%
Milano Duo Gold kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
-34%
Milano Duo Rose Gold kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
-31%