Wyszukiwarka
OVAL wanna wolnostojąca, biała, 180x80x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 155x80 cm, 170x80 cm, 180x80 cm |
-33%
Cagliari White 80x80x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
-39%
Cagliari Black 80x80x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
-38%
Peru wanna prostokątna 180x80 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Grubość akrylu: | 4 mm |
| Kolor: | Królewna Śnieżka |
| Wzmocnienie twardego drewna: | jest |
| Rozmiary: | 170x70, 180x80 cm |
-36%
Paris wanna prostokątna 180x80 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Grubość akrylu: | 4 mm |
| Kolor: | Królewna Śnieżka |
| Wzmocnienie twardego drewna: | jest |
-40%
Stelaż do wanny prostokątnej 180x70 cm
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiary: | 150x70, 160x70, 170x70, 180x80 cm |
-48%
Cagliari White 80x80x2,6 cm Półokrągły brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-39%
Cagliari Black 80x80x2,6 cm Półokrągły brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-41%
Coria 80x80x5 cm Kwadratowy brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120, 100x100 cm |
-65%
Coria 80x80x5 cm Półokrągły brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-58%
Almagro 80x80x13,5 cm Kwadratowy brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 13,5 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120, 100x100 cm |
-53%
Almagro 80x80x13,5 cm Półokrągły brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 13,5 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-53%
Motril kabina prysznicowa 80x80, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-63%
Motril Black kabina prysznicowa 80x80, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-61%
Motril Gold kabina prysznicowa 80x80 190cm, 6mm NANO
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-30%
Motril Rose Gold kabina prysznicowa 80x80 190cm, 6mm NANO
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-30%
Murcia półokrągła kabina prysznicowa 80x80, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-54%
Murcia Black półokrągła kabina prysznicowa 80x80, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-60%
Murcia Gold półokrągła kabina prysznicowa 80x80, 190cm, 6mm NANO
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90cm |
-34%
Murcia Rose Gold półokrągła kabina prysznicowa 80x80, 190cm, 6mm NANO
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90cm |
-34%
Rubio kabina prysznicowa 80x80, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-35%
Rubio Black kabina prysznicowa 80x80,90x90,100x100 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-36%
Rubio Gold kabina prysznicowa 80x80, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-33%