Wyszukiwarka
Walk-in Chrome ścianka prysznicowa, z przydymionym szkłem 110, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-30%
Milano drzwi prysznicowe przesuwne, 130x195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160cm |
-45%
Walk-in ścianka prysznicowa 70, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 70-140cm |
-65%
Walk-in Black ścianka prysznicowa 50, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 50-140cm |
-63%
Walk-in Gold 80, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-49%
Walk-in Rose Gold 80, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-30%
Walk-in ścianka prysznicowa 70, 190cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 50-140cm |
-57%
Walk-in ściana prysznicowa 140 bez NANO, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-140cm |
-51%
Walk-in Chrome ścianka prysznicowa, ze szkłem matowym, trawionym kwasem 50, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 50-140cm |
-34%
Walk-in Black ścianka prysznicowa, ze szkłem matowym, trawionym kwasem 50, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 50-140cm |
-33%
Walk-in Black ścianka prysznicowa, z przydymionym szkłem 80, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-31%
Walk-in Gold ścianka prysznicowa, z przydymionym szkłem 80, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-34%
Milano Black toló drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160 cm |
-31%
Walk-in Rose Gold ścianka prysznicowa, z przydymionym szkłem 80, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-33%
Milano Gold toló drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160 cm |
-33%
Milano Duo kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x120,90x120cm |
-47%
Milano Duo Black kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
-30%
Milano Duo Gold kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
-34%
Milano Duo Rose Gold kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
-31%