Wyszukiwarka
Almagro 90x90x13,5 cm Kwadratowy brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 90x90 cm |
| Wysokość: | 13,5 cm |
-53%
Coria 90x90x5 cm Kwadratowy brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 90x90 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
-49%
Almagro 90x90x13,5 cm Półokrągły brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 90x90 cm |
| Wysokość: | 13,5 cm |
-53%
Coria 90x90x5 cm Półokrągły brodzik akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 90x90 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
-58%
Cagliari Black 90x90x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 90x90 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
-42%
Cagliari Black 90x90x2,6 cm Półokrągły brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 90x90 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
-43%
Dotty 90 x 90 x 5 cm kwadratowy brodzik prysznicowy akrylowy z syfonem
| Rozmiar: | 90x90 cm |
| Antypoślizgowa: | nie |
| Wysokość: | 5 cm |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-27%
Murcia półokrągła kabina prysznicowa 90x90, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-55%
Belver Duo kabina prysznicowa 90x90,100x100 195cm, 6mm, model dwudrzwiowy
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100cm |
-43%
Motril kabina prysznicowa 90x90, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80, 90, 100 cm |
-61%
Rubio kabina prysznicowa 90x90, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-26%
Milano Duo kabina prysznicowa 90x90, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120cm |
-57%
Rubio Black kabina prysznicowa 80x80,90x90,100x100 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-36%
Belver Duo kabina prysznicowa 90x90,100x100 195cm, 6mm, model dwudrzwiowy
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100cm |
-43%
Cordoba Duo kabina prysznicowa 90x90, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90cm |
-48%
Elba kabina prysznicowa 90x90,100x100 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90cm |
-33%