Wyszukiwarka
Walk-in Black ścianka prysznicowa, ze szkłem matowym, trawionym kwasem 50, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 50-140cm |
-33%
Milano Black toló drzwi prysznicowe przesuwne, 130x195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160 cm |
-34%
Tulle Black Zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną
| Materiał: | Stal nierdzewna, mosiądz |
| Wbudowany termostat: | Tak |
| Jakość: | Premium |
| Kompletny zestaw: | Tak |
| Dostępny w wielu kolorach: | Tak |
-26%
Walk-in Black ścianka prysznicowa, z przydymionym szkłem 80, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-47%
Milano Duo Black kabina prysznicowa 100x100, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
-52%
Cagliari Black 80x100x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x100 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
-45%
Ibiza Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Ibiza Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Cannes Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Portland Black Bateria kuchenna 3-drożna do filtra wody
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-24%
Singapore Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Tropez Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Tropez Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Korfu Black Wolnostojąca bateria wannowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-33%
Salzburg Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Singapore Black Bateria kuchenna
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Singapore Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Salzburg Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Ibiza Black Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-24%
Voile Black Zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną
| Materiał: | Stal nierdzewna, mosiądz |
| Wbudowany termostat: | Tak |
| Jakość: | Premium |
| Kompletny zestaw: | Tak |
| Dostępny w wielu kolorach: | Tak |
-24%
Cannes Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Cannes Black Bateria kuchenna
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Tulle Black Zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną
| Materiał: | Stal nierdzewna, mosiądz |
| Wbudowany termostat: | Tak |
| Jakość: | Premium |
| Kompletny zestaw: | Tak |
| Dostępny w wielu kolorach: | Tak |
-26%
Portland Black Bateria kuchenna 3-drożna do filtra wody
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Firenze kabina prysznicowa Black 6mm 70cm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70,80,90cm |
-14%
Walk-in Black ścianka prysznicowa 50, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 50-140cm |
-63%
Cagliari Black 80x80x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
-38%
Madeira Black 80 drzwi prysznicowe otwierane, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80,90,100cm |
-37%
Evora Black 6mm, 70x140 cm parawan nawannowy
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 140cm |
| Rozmiary: | 70,80cm |
-45%
Tropez Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Madeira Black Pattern 80 drzwi prysznicowe otwierane, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80,90cm |
-31%
Cagliari Black 80x80x2,6 cm Półokrągły brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-38%
Cagliari Black 80x80x2,6 cm Półokrągły brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-41%
Tropez Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Toulon 6mm Black kabina prysznicowa 70*70 190cm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
-37%
Avignon 6mm Black półokrągła kabina prysznicowa 70*70 190cm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
-44%
Elche Black 120 drzwi prysznicowe przesuwne, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 120-140cm |
-53%
Belvero Black drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160cm |
-52%
Motril Black kabina prysznicowa 100x100, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80, 90, 100 cm |
-43%
Westy Black 100 drzwi prysznicowe dwuskrzydłowe otwierane, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-46%
Rubio Black kabina prysznicowa 100x100, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-36%
Madeira Black 100 drzwi prysznicowe otwierane, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80,90,100cm |
-33%
Evora Black 6mm, 70x140 cm parawan nawannowy
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 140cm |
| Rozmiary: | 70,80cm |
-45%
Murcia Black półokrągła kabina prysznicowa 100x100, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-45%
Alvor Black 6mm, 120x140 parawan nawannowy
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 140cm |
| Rozmiary: | 120x140cm |
-45%
Alegre BLACK panel prysznicowy, stal nierdzewna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-56%
Merin Black panel prysznicowy, stal nierdzewna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-58%
Bologna BLACK panel prysznicowy, stal nierdzewna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-51%