Wyszukiwarka
Verona Black termostatyczny panel prysznicowy, stal nierdzewna, LED
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-14%
Alvor Black 6mm, 120x140 parawan nawannowy
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 140cm |
| Rozmiary: | 120x140cm |
-45%
Singapore Black Bateria kuchenna
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Walk-in Black ścianka prysznicowa 90, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 50-140cm |
-63%
Granada odpływ prysznicowy z czarnym szkłem, 60 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Przeciwko zapachom: | syfon antyzapachowy |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 60-80 cm |
-61%
OVAL wanna wolnostojąca, czarno-biała, 155x80x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 155x80 cm, 170x80 cm, 180x80 cm |
-27%
Westy Black 80 drzwi prysznicowe dwuskrzydłowe otwierane, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80,90,100cm |
-43%
Toulon 6mm Black kabina prysznicowa 70*70 190cm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
-37%
OVAL wanna wolnostojąca, czarno-biała, 155x80x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 155x80 cm, 170x80 cm, 180x80 cm |
-27%
Burela matowa czerń odpływ prysznicowy, 50 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Przeciwko zapachom: | syfon antyzapachowy |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 50-90 cm |
-42%
LANA wanna półwolnostojąca, przyścienna, czarno-biała, 160x80x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 160x80 cm, 170x75 cm |
-44%
LANA wanna półwolnostojąca, przyścienna, czarno-biała, 160x80x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 160x80 cm, 170x75 cm |
-39%
CUBE wanna wolnostojąca, czarno-biała, 170x75x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 170x75 cm |
-42%
Singapore Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
CUBE wanna wolnostojąca, czarno-biała, 170x75x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 170x75 cm |
-36%
Elche Black 120 drzwi prysznicowe przesuwne, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 120-140cm |
-53%
Walk-in Black ścianka prysznicowa, ze szkłem matowym, trawionym kwasem 50, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 50-140cm |
-33%
Singapore Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Ibiza Black Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Avignon 6mm Black półokrągła kabina prysznicowa 70*70 190cm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
-44%
Belvero Black drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160cm |
-52%
Walk-in Black ścianka prysznicowa, z przydymionym szkłem 80, 200cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 200cm |
| Wspornik ścienny | jest |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-31%
Zestaw maskownic ze stali na odpływ i przelew do wanny wolnostojącej, black
-48%
Zestaw maskownic ze stali na odpływ i przelew do wanny wolnostojącej, black
-28%
Milano Black toló drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160 cm |
-31%
Motril Black kabina prysznicowa 80x80, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-61%
Cannes Black Bateria kuchenna
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Ibiza Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Ibiza Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Murcia Black półokrągła kabina prysznicowa 80x80, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-60%
Rubio Black kabina prysznicowa 80x80,90x90,100x100 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80x80,90x90,100x100cm |
-36%
Salzburg Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Salzburg Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Milano Duo Black kabina prysznicowa 80x120, 195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
-30%
Cannes Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Cannes Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Izmir Black & White Retro bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Izmir Black & White Podwyższona retro bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-32%
Izmir Black & Gold Retro bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Izmir Black & Gold Podwyższona retro bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Korfu Black Wolnostojąca bateria wannowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%