Wyszukiwarka
W-STEP listwa przypodłogowa do podłogi laminowanej, wzór dębu białego, 2400x60x15 mm
| Wysokość: | 6 cm |
| Grubość: | 15 mm |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Wodoodporna: | Tak |
-52%
CORNER wanna półwolnostojąca, narożna, lewa, biała, 160x75x58 cm
| Kierunek instalacji: | lewo |
| Rozmiary: | 160x75 cm, 150x75 cm |
-39%
LANA wanna półwolnostojąca, przyścienna, biała, 170x75x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 160x80 cm, 170x75 cm |
-36%
W-STEP podłoga laminowana, wzór dębu białego, 1220x200x8 mm, AC4
| Grubość: | 8 mm |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Wodoodporna: | Tak |
| Do ogrzewania podłogowego: | Tak |
-42%
LEER-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, kwadratowa
-54%
BERLIN-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, prostokątna
-54%
LAGE-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, kwadratowa
-59%
LINZ-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, kwadratowa
-56%
PARMA-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, okrągła
-56%
MONACO-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, owalna
-54%
Catania White Szafka łazienkowa z umywalką 60cm
| Rozmiary: | 60-120 cm |
-68%
Cagliari White 80x80x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
-39%
OVAL wanna wolnostojąca, biała, 155x80x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 155x80 cm, 170x80 cm, 180x80 cm |
-29%
MONTERO 40 || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, zaokrąglona
| Rozmiary: | 40, 50, 60 cm |
-49%
Catania White Szafka łazienkowa z umywalką 60cm
| Rozmiary: | 60-100 cm |
| Kolory: | ![]() |
-68%
MONTERO-M 40 || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, zaokrąglona
| Rozmiary: | 40, 50, 60 cm |
-51%
MONTERO-M 50 || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, zaokrąglona
-48%
FRANKFURT || Wisząca miska WC z głębokim spłukiwaniem i deską slim, ceramika, biały
-46%
Genova White Szafka łazienkowa z umywalką 60 cm
| Rozmiary: | 60-80 cm |
| Kolor: | ![]() |
-68%
BERGAMO SLIM || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, zaokrąglona
-49%
BERGAMO-M SLIM || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, zaokrąglona
-51%
EUROPA || Miska WC z głębokim spłukiwaniem, ceramika, biały, odpływ pionowy
-49%
BERGAMO-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, zaokrąglona
-51%
Cagliari White 80x80x2,6 cm Półokrągły brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 90x90 cm |
-39%
CUBE wanna wolnostojąca, biała, 170x75x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 170x75 cm |
-39%
Genova White Szafka łazienkowa z umywalką 60 cm
| Rozmiary: | 60-80 cm |
| Kolor: | ![]() |
-68%
BERLIN-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, prostokątna
-51%
OSLO || Kompakt WC ze zbiornikiem, odpływem pionowym, ceramika, biały
-40%
NORMANDIA 60 || biały, Szafka łazienkowa, z koszem na pranie, schowkiem i półkami
| Rozmiary: | 30-60 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
CORNER wanna półwolnostojąca, narożna, prawa, biała, 150x75x58 cm
| Kierunek instalacji: | prawo |
| Rozmiary: | 160x75 cm, 150x75 cm |
3.826 PLN
(3.111 PLN + VAT)
PARMA-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, okrągła
-49%
Toulon 6mm White kabina prysznicowa 70*70 190cm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
-41%
Avignon 6mm White półokrągła kabina prysznicowa 70*70 190cm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
-40%
Merin White panel prysznicowy, stal nierdzewna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-52%
Alegre WHITE panel prysznicowy, stal nierdzewna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-54%
Bologna WHITE panel prysznicowy, stal nierdzewna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-52%
Verona White termostatyczny panel prysznicowy, stal nierdzewna, LED
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-14%
Torino White Szafka łazienkowa z umywalką 60cm
| Rozmiary: | 60-100 cm |
| Kolory: | ![]() |
-42%
LIGNANO-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, owalna
-51%
W-STEP podłoga laminowana, wzór dębu białego, 1220x200x8 mm, AC4
| Grubość: | 8 mm |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Wodoodporna: | Tak |
| Do ogrzewania podłogowego: | Tak |
-48%
Dijon White Szafka łazienkowa z umywalką 120cm
| Rozmiary: | 120 cm |
| Kolor: | ![]() |
-59%
Dijon White Szafka łazienkowa z umywalką 120cm
| Rozmiary: | 120 cm |
| Kolor: | ![]() |
-59%
LEER-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, kwadratowa
-51%
CORI || Miska WC z głębokim spłukiwaniem, ceramika, biały, odpływ poziomy
-32%

