Wyszukiwarka
Milano drzwi prysznicowe przesuwne, 130x195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160cm |
-45%
Madeira drzwi prysznicowe otwierane, bez nano, 70x190cm, 5mm
| Grubość szkła: | 5mm |
| Nanopowłoka: | nie |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 70,80,90,100cm |
-27%
Madeira 80 drzwi prysznicowe otwierane, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80,90,100cm |
-32%
Madeira Black 80 drzwi prysznicowe otwierane, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80,90,100cm |
-37%
Madeira Black Pattern 80 drzwi prysznicowe otwierane, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80,90cm |
-31%
Madeira Gold 80 drzwi prysznicowe otwierane, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 80,90,100cm |
-31%
Westy 80 dwuskrzydłowe drzwi prysznicowe otwierane, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-39%
Westy Black 80 drzwi prysznicowe dwuskrzydłowe otwierane, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80,90,100cm |
-43%
Westy Gold 80 dwuskrzydłowe drzwi prysznicowe otwierane, 195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 80-120 cm |
-35%
Elche 120 drzwi prysznicowe przesuwne, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 100-160cm |
-54%
Elche Black 120 drzwi prysznicowe przesuwne, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 120-140cm |
-53%
Belvero drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160cm |
-48%
Belvero Black drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160cm |
-52%
Milano Black toló drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160 cm |
-31%
Milano Gold toló drzwi prysznicowe przesuwne, 120x195cm, 8mm
| Grubość szkła: | 8mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 195cm |
| Rozmiary: | 120-160 cm |
-33%
Loreto 130 drzwi prysznicowe przesuwne, 190cm, 6mm
| Grubość szkła: | 6mm |
| Nanopowłoka: | jest |
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Wysokość: | 190cm |
| Rozmiary: | 130-160cm |
-25%