Wyszukiwarka
GOLD panel prysznicowy, stal nierdzewna
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Rozmiar | 150x20 cm |
-64%
Ibiza Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Cannes Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Portland Black Bateria kuchenna 3-drożna do filtra wody
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-24%
Singapore Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Tropez Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Salzburg Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Singapore Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Salzburg Black Podwyższona bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Ibiza Black Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-24%
Voile Black Zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną
| Materiał: | Stal nierdzewna, mosiądz |
| Wbudowany termostat: | Tak |
| Jakość: | Premium |
| Kompletny zestaw: | Tak |
| Dostępny w wielu kolorach: | Tak |
-24%
Cannes Black Bateria umywalkowa
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
CORNER wanna półwolnostojąca, narożna, lewa, biała, 160x75x58 cm
| Kierunek instalacji: | lewo |
| Rozmiary: | 160x75 cm, 150x75 cm |
-39%
Tulle Black Zestaw prysznicowy z baterią termostatyczną
| Materiał: | Stal nierdzewna, mosiądz |
| Wbudowany termostat: | Tak |
| Jakość: | Premium |
| Kompletny zestaw: | Tak |
| Dostępny w wielu kolorach: | Tak |
-26%
Portland Black Bateria kuchenna 3-drożna do filtra wody
| Materiał: | Trwały mosiądz |
| Długa żywotność: | Tak |
| Wysoka odporność na temperaturę: | Tak |
| Wypływ: | Perlista woda |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Jakość: | Premium |
-26%
Genova Sonoma Szafka łazienkowa z umywalką 70 cm
| Rozmiary: | 60-80 cm |
| Kolor: | ![]() |
-61%
W-STEP podłoga winylowa SPC, wzór klonu, 1220x183x5 mm
| Grubość: | 4+1 mm |
| Wodoodporna: | Tak |
| Do ogrzewania podłogowego: | Tak |
-30%
LEER-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, kwadratowa
-54%
BERLIN-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, prostokątna
-54%
LAGE-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, kwadratowa
-59%
LINZ-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, kwadratowa
-56%
PARMA-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, okrągła
-56%
MONACO-M || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, owalna
-54%
W-STEP podłoga winylowa SPC, wzór dębu rustykalnego, 1220x183x5 mm
| Grubość: | 4+1 mm |
| Wodoodporna: | Tak |
| Do ogrzewania podłogowego: | Tak |
-33%
W-STEP podłoga winylowa SPC, wzór dębu szarego, 1220x183x5 mm
| Grubość: | 4+1 mm |
| Wodoodporna: | Tak |
| Do ogrzewania podłogowego: | Tak |
-33%
W-STEP podłoga winylowa SPC, wzór dębu jasnego, 1220x183x5 mm
| Grubość: | 4+1 mm |
| Wodoodporna: | Tak |
| Do ogrzewania podłogowego: | Tak |
-30%
W-STEP profil wyrównujący do podłogi SPC, wzór klonu, 2400x43x10 mm
-70%
W-STEP profil wyrównujący do podłogi SPC, wzór dębu rustykalnego, 2400x43x10 mm
-28%
W-STEP profil wyrównujący do podłogi SPC, wzór dębu szarego, 2400x43x10 mm
-70%
W-STEP profil wyrównujący do podłogi SPC, wzór dębu jasnego, 2400x43x10 mm
-70%
W-STEP profil przejściowy do podłogi SPC, klejony, wzór klonu, 2400x46x7 mm
-70%
Paris wanna prostokątna 150x70 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Grubość akrylu: | 4 mm |
| Kolor: | Królewna Śnieżka |
| Wzmocnienie twardego drewna: | jest |
| Rozmiary: | 150x70, 160x70, 170x70, 180x80 cm |
-27%
Cagliari White 80x80x2,6 cm Kwadratowy brodzik SMC z syfonem
| Rozmiar: | 80x80 cm |
| Wysokość: | 2,6 cm |
| Rozmiary: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
-39%
Boczny panel do wanny prostokątnej 70 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Grubość akrylu: | 4 mm |
| Rozmiary: | 70-80 cm |
-63%
OVAL wanna wolnostojąca, biała, 155x80x58 cm
| Kierunek instalacji: | uniwersalny |
| Rozmiary: | 155x80 cm, 170x80 cm, 180x80 cm |
-29%
W-STEP profil przejściowy do podłogi SPC, klejony, wzór dębu rustykalnego, 2400x46x7 mm
-70%
MONTERO 40 || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, zaokrąglona
| Rozmiary: | 40, 50, 60 cm |
-49%
Catania White Szafka łazienkowa z umywalką 60cm
| Rozmiary: | 60-100 cm |
| Kolory: | ![]() |
-68%
W-STEP podłoga laminowana, wzór orzecha, 1220x200x8 mm, AC4
| Grubość: | 8 mm |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Wodoodporna: | Tak |
| Do ogrzewania podłogowego: | Tak |
-48%
Catania Sonoma Szafka łazienkowa z umywalką 60cm
| Rozmiary: | 60-100 cm |
| Kolory: | ![]() |
-71%
W-STEP profil przejściowy do podłogi SPC, klejony, wzór dębu szarego, 2400x46x7 mm
-70%
MONTERO-M 40 || Umywalka nablatowa, ceramika, biały, marmur, zaokrąglona
| Rozmiary: | 40, 50, 60 cm |
-51%
W-STEP profil przejściowy do podłogi SPC, klejony,wzór dębu jasnego, 2400x46x7 mm
-70%
W-STEP listwa przypodłogowa do podłogi SPC, wzór dębu rustykalnego, 2400x80x14 mm
33 PLN
(27 PLN + VAT)
FRANKFURT || Wisząca miska WC z głębokim spłukiwaniem i deską slim, ceramika, biały
-46%

