Wyszukiwarka
Rimini odpływ prysznicowy do zabudowy płytkami, 70 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 60-80 cm |
-28%
Metz odpływ prysznicowy, 70 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 60-80 cm |
-28%
Sevilla Sonoma Dwudrzwiowa szafa z lustrem, LED 70 cm
| Rozmiary: | 60-90 cm |
| Kolor: | ![]() |
-32%
MODERN 50 odpływ prysznicowy, możliwość wyłożenia płytkami
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Przeciwko zapachom: | syfon antyzapachowy |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 50-100 cm |
-67%
Fontanelle odpływ prysznicowy 50 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Przeciwko zapachom: | syfon antyzapachowy |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 50-100 cm |
-70%
Fabriano ścienny odpływ prysznicowy, 60 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Przeciwko zapachom: | syfon antyzapachowy |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 60-80 cm |
-29%
Granada odpływ prysznicowy z czarnym szkłem, 60 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Przeciwko zapachom: | syfon antyzapachowy |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 60-80 cm |
-61%
Burela matowa czerń odpływ prysznicowy, 50 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Przeciwko zapachom: | syfon antyzapachowy |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 50-90 cm |
-42%
Lotaringia Gold odpływ prysznicowy, 60 cm
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Przeciwko zapachom: | syfon antyzapachowy |
| Dopasowywanie: | nóżki poziomujące |
| Rozmiary: | 60-80 cm |
-24%
Zestaw maskownic ze stali na odpływ i przelew do wanny wolnostojącej, white
-28%
Sevilla White Dwudrzwiowa szafa z lustrem, LED 60 cm
| Rozmiary: | 60-90 cm |
| Kolory: | ![]() |
-33%
Vicenza White Trzydrzwiowa szafa z lustrem, LED 100 cm
| Rozmiary: | 100-120 cm |
| Kolory: | ![]() |
-15%
Vicenza Sonoma Trzydrzwiowa szafa z lustrem, LED 100 cm
| Rozmiary: | 100-120 cm |
| Kolory: | ![]() |
-16%
Zestaw maskownic ze stali na odpływ i przelew do wanny wolnostojącej, silver
-53%
Zestaw maskownic ze stali na odpływ i przelew do wanny wolnostojącej, gun gray
-28%
Zestaw maskownic ze stali na odpływ i przelew do wanny wolnostojącej, black
-28%
Zestaw maskownic ze stali na odpływ i przelew do wanny wolnostojącej, gold
-28%

