Wyszukiwarka
NORMANDIA 30 || Sonoma, Szafka łazienkowa, z koszem na pranie, schowkiem i półkami
| Rozmiary: | 30-60 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
Vicenza || matowy antracytowy szary, Trzydrzwiowa szafka z lustrem, LED 100 cm
| Rozmiary: | 100-120 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
Catania || matowy antracytowy szary, Szafka łazienkowa z umywalką, 100cm
| Rozmiary: | 60-100 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
Dijon || matowy antracytowy szary, Szafka łazienkowa z umywalką 120cm
| Rozmiary: | 120 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
Torino || matowy antracytowy szary, Szafka łazienkowa z umywalką 100cm
| Rozmiary: | 60-100 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
Burgundia || matowy antracytowy szary, Szafka łazienkowa
| Rozmiary: | 30 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
Zamora || matowy antracytowy szary, Szafka łazienkowa
| Rozmiary: | 46 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
Sevilla || matowy antracytowy szary, Dwudrzwiowa szafka z lustrem, LED 60 cm
| Rozmiary: | 60-90 cm |
| Kolory: | ![]() |
-23%
